Menu witryny

Święta majowe w klasach I-III 2023

28.04.2023r. Uczniowie klas 1-3 uroczyście obchodzili zbilżające się święta majowe. Na tą okoliczność każda klasa przygotowała pieśń o charakterze patriotycznym, były też zajęcia edukacyjne na ten temat, a także patriotyczny escape room, klasy przyozdobiono dekoracjami w barwach narodowych, a dzieci wystąpiły w strojach galowych.

wita majowe 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz