Menu witryny

Dzień fryzur z papieru 2023

Świetlica szkolnego przystąpiła do projektu artystycznego „Dzień fryzur z papieru” przy współpracy SP nr 2 w Lublinie. Dnia 19.04.2023r. świetlica szkolna zamieniła się w salon fryzjerski z przeróżnymi fryzurami i kolorami. Świetliczanki tworzyły fryzury z papieru z zaangażowaniem i z chęcią wykonywały powierzone im zadania. Uczniowie wykazali się kreatywnymi i oryginalnymi pomysłami. Tworzyli koki, loki, fale i proste włosy w rozmaitych kolorach. To była świetna zabawa!

dzie fryzur z papieru 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz