Menu witryny

Wizyta klasy 2B w sądzie 2023

20 lutego 2023r. uczniowie klasy IIb ze swoim wychowawcą Ewą Hildebrandt zwiedzili kartuski Sąd. Na sali rozpraw spotkali się z sędzią, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy. Każdy uczestnik wycieczki miał możliwość założenia "łańcucha sędziowskiego", wejść do celi i sali przesłuchań dla dzieci. Tam Pani Sędzia podarowała uczniom na pamiątkę wizyty w sądzie maskotkę - misia w todze. Pani Karolina Bednarek, która zorganizowała tę wycieczkę opowiedziała dzieciom o Temidzie. Temida, to w mitologii greckiej bogini i uosobienie sprawiedliwości, prawa i wiecznego porządku. Dziękujemy.

wizyta w sdzie 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz