Menu witryny

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

 

Na początku lutego uczniowie klas I-III po raz kolejny włączyli się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Dzień ten w tym roku przypadał 7 lutego. W związku z tym podjęto szereg działań, aby uświadomić każdego ucznia jakie korzyści, ale też zagrożenia płyną Internetu. Dzieci uczestniczyły w trzech lekcjach online organizowanych przez Fundację Dajmy Dzieciom Siłę: "Sieciaki - poznaj bezpieczny Internet", "Sieciaki - pięć zasad bezpieczeństwa", "Tajemniczy link - kłopotów sto". Uczniowie wykonywali prace plastyczne promujące hasła bezpieczeństwo w sieci, rozwiązywali quizy i łamigłówki oraz śpiewali piosenki. Podczas zebrań z rodzicami wychowawcy zachęcali rodziców do zgłębienia tematu bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz