Menu witryny

Buduję model serca 2023

Każdego roku w naszej szkole odbywa się konkurs biologiczny pod hasłem: Buduję model...W tym roku uczniowie wykonali model serca. Uczniowie, jak zawsze wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Prace były ciekawe, bardzo staranne, niektóre wykonano z recyklingu. Modele serc stworzyły walentynkową wystawę. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody i podziękowania.

model serca 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz