Menu witryny

Bal karnawałowy klas 2 2023

17 lutego 2023r. odbył się bal karnawałowy klas drugich. Przy ulubionych przebojach bawiły się wróżki, księżniczki, zwierzątka, postacie z bajek i filmów, wojownicy oraz sportowcy. Dzieci wzięły udział w kilku konkursach i zabawach ruchowych. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w kanrawałowej fotobudce. Wszyscy byli zadowoleni, zatem z niecierpliwością czekamy na kolejny bal. Do zobaczenia w przyszłym roku.

bal karnawaowy klas 2 2023 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz