Menu witryny

Wycieczka klasy 3A do banku

Uczniowie klasy IIIA odwiedzili dzisiaj Bank Spółdzielczy w Sztumie oddział  w Somoninie. Poznali pracę bankowców i dowiedzieli się skąd się biorą pieniądze. Pani Dyrektor Banku zachęcała uczniów do oszczędzania i  zakładania  rachunków oszczędnościowych.  Uczniowie byli bardzo zainteresowani, zadawali ciekawe pytania, poznali wiele nowych pojęć związanych z bankowością.

wycieczka do banku klasy 3a

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz