Menu witryny

EuroSkills Gdańsk 2022

Dnia 23 listopada 2022 roku uczniowie klas ósmych byli obserwatorami Igrzysk olimpijskich zawodów branżowych w Polsce - EuroSkills Gdańsk 2022. Na wszystkich odwiedzających czekało wiele atrakcji: debaty eksperckie, spotkania, stoiska szkół branżowych i uczelni technicznych, konkursy z nagrodami a także specjalnie zorganizowane na tę okazję turnieje gamingowe. WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym. Organizatorzy targów chcą w ten sposób zachęcić młodych ludzi do przekształcenia swoich pasji w zawód.

skillspoland 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz