Menu witryny

Dzień Warsztatów 2022

8.11.2022r. to Dzień Warsztatów w naszej szkole. W tym dniu uczniowie uczestniczyli w szkoleniach prowadzonych przez Stowarzyszenie OVUM z zakresu edukacji prawnej oraz profilaktyki. W klasach Va i Vb poruszono tematykę „Pierwsza pomoc w sytuacjach stresowych- jak sobie radzić ze stresem w sytuacjach trudnych w środowisku szkolnym i rówieśniczym”. Klasa VIII a uczestniczyła w zajęciach dotyczących „Dyskryminacji i nietolerancji w grupie rówieśniczej”, klasa VIII b w zajęciach dotyczących „Prewencji przestępstw ze szczególnym uwzględnieniem handlu ludźmi”, a klasa VIII c w zajęciach dotyczących „Odpowiedzialności karnej po ukończeniu 18 roku życia”.

dzie warsztatw 2022

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz