Menu witryny

Dzień Warsztatów 2022

8.11.2022r. to Dzień Warsztatów w naszej szkole. W tym dniu uczniowie uczestniczyli w szkoleniach prowadzonych przez Stowarzyszenie OVUM z zakresu edukacji prawnej oraz profilaktyki. W klasach Va i Vb poruszono tematykę „Pierwsza pomoc w sytuacjach stresowych- jak sobie radzić ze stresem w sytuacjach trudnych w środowisku szkolnym i rówieśniczym”. Klasa VIII a uczestniczyła w zajęciach dotyczących „Dyskryminacji i nietolerancji w grupie rówieśniczej”, klasa VIII b w zajęciach dotyczących „Prewencji przestępstw ze szczególnym uwzględnieniem handlu ludźmi”, a klasa VIII c w zajęciach dotyczących „Odpowiedzialności karnej po ukończeniu 18 roku życia”.

dzie warsztatw 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz