Menu witryny

Ciekawi świata 2022

W ramach programu profilaktycznego "Ciekawi świata", realizowanego w naszej szkole przy współpracy z Urzędem Gminy w Somoninie, uczniowie klasy 2C uczestniczyli w wycieczce do Zagrody edukacyjnej "Sołtysówka" w Łapalicach. Dzieci dowiedziały się jak zrobić dżem ze śliwek. Potem zwiedzały zagrodę pełną różnych zwierząt. Słuchały ciekawostek na temat ich zwyczajów i zasad hodowli. Mogły też dokarmić króliki, a paw, bażant i strusie wykonały specjalne tańce, prezentując swoje walory. Wszystkie spostrzeżenia uwieczniły na obrazku malowanym na szkle. Był też czas na zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci wróciły z pięknymi wspomnieniami i własnoręcznie wykonanymi pamiątkami.

soyswka 2022

więcej zdjęć


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz