Menu witryny

Wyjazd uczniów klas VIII na integracyjny biwak do Chmielna

W dniach 6 – 8 czerwca 2022 r. młodzież z klas ósmych łączyła siły w survivalowych zmaganiach na biwaku integracyjnym w Chmielnie. Leśny marsz na orientację, pływanie na pontonach, budowanie tratew, strzelanie z łuku, nocne podchody to tylko wybrane atrakcje wspólnej pozaszkolnej przygody. Pobyt w Chmielnie był okazją do odpoczynku po ciężkiej pracy w roku szkolnym, ale również do miłego spędzenia czasu przed nieuniknioną rozłąką po ukończeniu podstawówki. Wyjazd z pewnością należy zaliczyć do udanych.

wyjazd integracyjny dla klas 8

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz