Piknik Rodzinny

Dnia 17 czerwca 2022 roku odbył się kolejny Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców naszej Szkoły. Pani Sylwia Szwaba, Magda Drążkiewicz od pół roku przygotowywały się do tego wyjątkowego wydarzenia. Po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią, ten piknik był wyjątkowo bogaty w różnego rodzaju atrakcje. Do organizacji włączyły się również Panie Karolina Treder, Natalia Dąbrowska, Joanna Walaszkowska, Agnieszka Kozeko, Maria Mering oraz Panowie Tomasz Pałubiak i Alexandru Pascaru, którzy swoimi pomysłami i czasem uświetnili ten dzień. Również Pracownicy Szkoły dali z siebie wszystko, aby wzbogacić atrakcje dla Rodzin: bieg rodzinny, malowanie twarzy, gry planszowe, gry terenowe, loterie fantowe, „Kot w butach”, „gniecione ludziki”, podróż w nieznane krainy i wiele innych. Dzieci korzystały z trzech różnych zamków dmuchanych, kolorowych baniek, piłek próżniowych, mini foto budki, cukrowej waty, popcornu, słodkich ciastek i pączków, zdrowej wody. Atrakcji nie było końca i co ważne dopisała cudowna pogoda. Rada Rodziców i Społeczność Szkoły bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego Pikniku Rodzinnego. Szczególne podziękowania składamy Państwu Karolinie i Tomaszowi Potulskim „Ranczo Kaszuby” za nieodpłatne przejażdżki koniem i kucykiem, cukierni „Alicja” z Kiełpina za cudowne słodkości, firmie „Urwis Planet” za wynajem dmuchanych zamków, piłek próżniowych, watę cukrową i popcorn. Dziękujemy Wszystkim za tak liczny udział w Pikniku.

Kolejny raz sprawdziło się powiedzenie: „razem łatwiej – chcieć to móc”. Dziękujemy!!!

pikknik rodziny 2022.jpg