Gminne Igrzyska Dzieci w CZWÓRBOJU LA 2022

W dniu 10.05.2022r. odbyły się w naszej szkole Gminne Igrzyska Dzieci w czwórboju LA. Na stadionie rywalizowały dwie szkoły: Goręczyno i Somonino, oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60m., bieg na 600m. dziewczęta i 1000m. chłopcy. Ostatecznie I miejsce i awans na zawody powiatowe, które odbędą się 12 maja w Sierakowicach, wywalczyli chłopcy z Somonina oraz dziewczęta z Goręczyna.

Skład drużyny dziewcząt: Martyna Tryba, Nikola Kobiela, Dominika Zielińska, Alicja Sobiegraj, Julia Rychert, Eliza Biernat.

Skład drużyny chłopców: Juliusz Bluhm, Joachim Gangalewski, Hubert Hewelt, Nikodem Baranowski, Gracjan Treder, Jędrzej Miloch.

czworboj la