Dzień Ziemi 2022

W tym roku szkolnym uczciliśmy Święto Ziemi rozwiązując łamigłówki, krzyżówki ekologiczno- przyrodniczo. Chętni uczniowie zgłaszali się do koordynatorów imprezy po zadania i rozwiązywali je na przerwach. Za prawidłowo rozwiązane zadania uczniowie otrzymają nagrody. Nagrody powędrują również do osób, które przystąpiły do konkursu na zaprojektowanie torby ekologicznej. Piękne dzieła naszych uczniów ozdabiają hol wejściowy w szkole. Przystąpiliśmy również do akcji „Sprzątania Świata”. Niestety ciągle można zbierać „tony śmieci” – śmieci, które przecież to my sami zostawiamy. Mamy nadzieję, że działania prowadzone w szkole zmobilizują uczniów do dbania o czystość naszego otoczenia i środowiska.

Nad całością imprezy czuwali organizatorzy: Mirosława Flisikowska, Danuta Łatka i Beata Struczyńska