Menu witryny

Dzień Ziemi 2022

W tym roku szkolnym uczciliśmy Święto Ziemi rozwiązując łamigłówki, krzyżówki ekologiczno- przyrodniczo. Chętni uczniowie zgłaszali się do koordynatorów imprezy po zadania i rozwiązywali je na przerwach. Za prawidłowo rozwiązane zadania uczniowie otrzymają nagrody. Nagrody powędrują również do osób, które przystąpiły do konkursu na zaprojektowanie torby ekologicznej. Piękne dzieła naszych uczniów ozdabiają hol wejściowy w szkole. Przystąpiliśmy również do akcji „Sprzątania Świata”. Niestety ciągle można zbierać „tony śmieci” – śmieci, które przecież to my sami zostawiamy. Mamy nadzieję, że działania prowadzone w szkole zmobilizują uczniów do dbania o czystość naszego otoczenia i środowiska.

Nad całością imprezy czuwali organizatorzy: Mirosława Flisikowska, Danuta Łatka i Beata Struczyńska

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz