Menu witryny

Misterium Wielkopostne w szkole 2022

Dnia 13 kwietnia 2022r. uczniowie szkoły podstawowej z klas V-VIII w Somoninie obejrzeli Misterium Wielkopostne pt. „Przy Chrystusowym krzyżu”. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy VIII B. Program wprowadził w atmosferę Triduum Paschalnego i zbliżających się wydarzeń Wielkiego Tygodnia. Uczniowie z przejęciem wcielili się w role młodzieży sprawiającej problemy, których zmienia Pan Jezus wiszący na krzyżu. Wszystkie ich grzechy, złe wybory, złe postępowanie Pan Jezus z krzyża przemienia w dobro i nakazuje im nieść krzyż swojego życia. Uczniowie występujący w inscenizacji trzymali w rękach drewniane krzyże, które składali pod krzyż Pana Jezusa. Podsumowaniem programu było odkryte hasło mówiące o Zmartwychwstaniu Dzięki pracy tej grupy młodzieży misterium mogli obejrzeć wszyscy uczniowie. Wszystkim aktorom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

misterium wielkopostne w szkole 2022

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz