Menu witryny

XIV Kartuski Turniej Wiedzy o Języku Angielskim

We wtorek, 15 marca, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Kartuskim Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim, który po raz pierwszy, ze względu na sytuację zagrożenia epidemiologicznego, odbył się w formule on-line. Uczestnicy konkursu za pomocą platformy Teams, połączyli się zdalnie, rozwiązując test jednokrotnego wyboru, sprawdzający ich wiedzę na poziome właściwej grupy wiekowej. W konkursie wzięło udział 80 uczniów z całego powiatu. Tym większe gratulacje należą się Roksanie Frątczak, która zdobyła 2. miejsce w kategorii klas szóstych oraz Dustinowi Frątczak, który również uzyskał 2. miejsce, ale w kategorii klas siódmych. Wczoraj, 22 marca, Roksana i Dustin, mieli przemiłą okazję aby odebrać gratulacje i nagrody z rąk Pana Burmistrza Kartuz oraz organizatorów konkursu.

turniej wiedzy o jzyku angielskim

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz