Menu witryny

Obchody Dnia Św. Patryka 2022

Jak tu nie świętować takich uroczych, zielonych, radosnych i hucznie obchodzonych na całym świecie obchodów patrona Irlandii. Uczniowie odświeżyli swoją wiedzę na temat symboli związanych z tym świętem oraz postaci, takich jak Leprechaun oraz najważniejszy - Św. Patryk. Zobaczyli najpiękniejsze i najbardziej popularne miejsca w Irlandii, których zieleń szmaragdu jest olśniewająca. Co najważniejsze, na lekcjach kulturowych, dowiedzieli się jak Irlandczycy i nie tylko, świętują ten dzień: farbując na zielono rzekę w Chicago, podświetlając na zielono Wielki Mur Chiński, piramidy w Egipcie czy np. słynne London Eye. Nie zabrakło zielonych elementów w naszej szkole i koniczynek na twarzach dzieci. Pytanie, czy komuś w końcu udało się znaleźć skarb ukryty przez złośliwego skrzata na końcu tęczy?

sw patryk

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz