Menu witryny

Dzień Pandy 2022

W dniu 16 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pandy. Nasi najmłodsi uczniowie upodobnili się do misiów Panda. Pomysłów i kreacji było mnóstwo. Na korytarzach podczas przerw było bardzo klimatycznie. Starsi koledzy przygotowali prezentacje, ciekawostki i zadania dotyczące misiów. Klasy wykonały pamiątkowe, misiowe zdjęcie. Nasze szkolne Pandy zamiast bambusów otrzymały zdrowe owoce. Do akcji włączyli się też aktywnie wychowawcy i rodzice uczniów przygotowując stroje Pandy i dekoracje sal. To był dzień, pełen wrażeń.

dzie pandy

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz