Menu witryny

Świąteczny turniej piłki nożnej halowej 2021

Z sukcesami zakończyliśmy rozgrywane u nas w szkole Świąteczne turnieje w piłce nożnej halowej. W poniedziałek w kategorii klas VII-VIII. SP Somonino - zajęło II miejsce ponadto najlepszy bramkarzem turnieju uznany został Brajan Anders natomiast królem strzelców został Aleksander Butowski.

Skład zespołu: Aleksander Butowski, Brajan Anders, Piotr Labuda, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Łukasz Kusiak, Aleksander Cierzan, Wiktor Mamelski, Kacper Stencel.

W środę natomiast w kategorii klas IV-VI drużyna SP Somonino I - zajęła I miejsce, a SP Somonino II (złożone głównie z uczniów klas 4 plus dwie dziewczyny z klas 6) - zajęło III miejsce. Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Wiktor Cierzan, natomiast najlepszym zawodnikiem został Jakub Kujawski. GRATULUJEMY.

Składy zespołów:

SP Somonino I: Wiktor Cierzan, Nikodem Baranowski, Klaudiusz Pawelczyk, Jędrzej Miloch, Gracjan Treder, Jakub Sominka, Joachim Gangalewski, Juliusz Bluhm, Ksawery Hinca i Maksymilian Sikora.

SP Somonino II: Antoni Butowski, Eryk Kowalczyk, Jakub Kujawski, Seweryn Sikora, Oskar Szleja, Henryk Formela, Jan Lubecki, Paweł Przychodny, Filip Marszewski oraz Martyna Tryba i Weronika Gogolińska.

witeczny turniej piki halowej 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz