Menu witryny

X Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 2021

Dnia 7 grudnia 2021r. odbył się w naszej szkole X Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Jesteśmy Razem” działającym przy Szkole Podstawowej w Somoninie). Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć Naszych Przyjaciół z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Kartuz, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Żukowa, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy z Marszewskiej Góry wraz z opiekunem, naszych sąsiadów „zza ściany”, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Somonina, Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Rybakach wraz z opiekunem, przedstawicieli Szkoły Podstawowej z Przywidza oraz Gminy Przywidz, przedstawiciela Centrum Pomocy Rodzinie Pana Mariusza Garskiego. Zaszczycili nas również swoją obecnością, Pani Marta Baczyńska, Kierownik Referatu Spraw Społecznych i Kadr oraz Pani Karolina Szmołda, Kierownik Referatu Promocji, nie zabrakło także przedstawicieli Gminnego Ośrodka Kultury z Przywidza. Całą uroczystość uświetnił występ Szkolnego Zespołu Tańca Kaszubskiego „Modre Oczka” pod kierunkiem Pani Ewy Hildebrandt i Pani Danuty Kosowskiej, chór szkolny prowadzony przez panią Martę Szadłowską. Wystąpili również uczniowie klasy pierwszej integracyjnej pod opieką Pani Doroty Kobiela, Pani Katarzyny Przychodnej oraz Pani Magdaleny Drążkiewicz. Na szkolnej scenie wystąpił również zespół tańca nowoczesnego oraz solo zatańczył uczeń klasy siódmej, Adam Ducher. Następnie goście oraz uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, wykonując własnoręcznie ozdoby świąteczne. Na zakończenie uroczystości, tradycyjnie, jak co roku wszyscy zasiedliśmy do świątecznego bigosu i słodkości. Nad całością przedsięwzięcia czuwały, Pani Beata Chyła – Kobus, Pani Marta Szadłowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie, Pani Jolanta Bociańska. Dekoracje przygotowała Pani Barbara Rychert.

midzynarodowy dzie osb niepenosprawmych 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz