Menu witryny

Wycieczka klas IV-V „Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego”

GIETRZWAŁD – STOCZEK KLASZTORNY - LIDZBARK WARMIŃSKI – OLSZTYN – ORZECHOWO

Dnia 17 i 18 listopada 2021r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w wycieczce współfinansowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach projektu „ Poznaj Polskę”. Uczniowie klas czwartych i piątych zwiedzili Gietrzwałd - Sanktuarium Maryjne, następnie udali się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie zwiedzili Zamek Biskupi i Muzeum Biskupie, następnie Stoczek Klasztorny – miejsce, w którym przetrzymywany był Prymas Polski Kard. Stefan Wyszyński. 18 listopada uczniowie kontynuowali wycieczkę zwiedzając starówkę w Olsztynie, dowiadując się ciekawych informacji o życiu Mikołaja Kopernika oraz Katedrę Archidiecezjalną z Muzeum Diecezjalnym, mieli również możliwość podziwiać gwiazdy i planety w Planetarium. W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Orzechowo i kościół św. Jana Chrzciciela, gdzie przebywał Kardynał Stefan Wyszyński. Wycieczka śladami Patrona naszej szkoły była niesamowitym przeżyciem zarówno dla uczniów jak i opiekunów grupy.

wycieczka klas iv-v ladami kardynaa stefana wyszyskiego

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz