Menu witryny

Harcerze pamiętają! 2021

Gmina Somonino bierze udział w Programie „Czuwamy! Pamiętamy” Fundacji Orlen i realizuje projekt pn. „Rewitalizacja miejsca pamięci w Lesie Hopowskim”. Dzięki temu w piątek 29 października nasi harcerze uczestniczyli w plenerowej lekcji historii, którą przeprowadził pan Tomasz Słomczyński. Uczestnicy brali udział w grze terenowej i wysłuchali gawędy opisującej wydarzenia, których świadkiem był hopowski las. Spotkanie zakończyło się złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy pod pomnikiem.

Wydarzenie zrealizowano ze środków Fundacja ORLEN.

harcerze pamitaj 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz