Menu witryny

Warsztaty z doradztwa zawodowego 2021

W dniu 05.11.2021r. uczniowie klas ósmych uczestniczyli w warsztatach z zakresu doradztwa zawodowego przeprowadzonych przez przedstawicieli Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kartuzach. Podczas spotkania omówiono ścieżki kształcenia, czynniki ważne przy wyborze zawodu i szkoły ponadpodstawowej. W grupach uczniowie przygotowywali informacje na temat zawodów, predyspozycji i przeciwwskazań  zdrowotnych do ich wykonywania, a także możliwości zatrudnienia. Wszyscy wykonali test umiejętności i zainteresowań zawodowych.

warsztaty z dor. 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz