Menu witryny

Koncert pt. „Czas to miłość” 2021

Dnia 30 października 2021 r. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie wraz z Proboszczem Parafii Somonino, Księdzem Piotrem Kardas, w podziękowaniu za beatyfikację swojego Patrona przygotowała niecodzienne wydarzenie. Zespół „Jastra” wraz z Przyjaciółmi wystąpił w kościele parafialnym z wyjątkowo pięknym i wymownym koncertem pt. „Czas to miłość”. Przez ponad godzinę w kościele zapanowała niezwykła atmosfera radości i wspólnego śpiewu na cześć miłości do drugiego człowieka. Zespół wykonał też hymn szkoły pt. „Gdy mówisz czas to miłość”, którego autorem jest nasza emerytowana nauczycielka Anna Gonera. Zespół w montażu słowno-muzycznym przypomniał też najważniejsze wydarzenia z życia błogosławionego Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Bardzo gorąco dziękujemy zespołowi „Jastra” wraz z Przyjaciółmi oraz wszystkim, którzy brali udział w koncercie. To niezapomniany wspólnie spędzony czas.

koncert 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz