Powiatowe zawody w biegach przełajowych 2021

Dnia 7 października w Miechucinie odbyły się Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Po uprzednim wywalczeniu awansu w zawodach gminnych w tych zawodach wystartowały nasze 2 ekipy 6 osobowe. Chłopcy młodsi z kategorii klas IV-VI biegali na dystansie 800m natomiast chłopcy starsi czyli kategoria klas VII-VIII rywalizowali na 1000m. Gmin w naszym powiecie jest 8 i z tyloma zespołami przyszło nam rywalizować. Oba nasze zespoły zajęły wysokie III miejsca. Gratulujemy.

Składy naszych sztafet:

MŁODSI:

Tymoteusz Kłosiński, Jakub Kujawski, Seweryn Sikora, Gracjan Treder, Nikodem Baranowski, Klaudiusz Pawelczyk

STARSI:

Aleksander Butowski, Kewin Stencel, Jędrzej Miloch, Maksymilian Bazychowski, Brajan Anders, Nataniel Zaborowski, rezerwowy- Kacper Stencel

powiatowe zawody w biegach przeajowych