Menu witryny

„KASZUBY BIEGAJĄ” Akcja Wolontariatu 2021

W dniu 3 października 2021r. w ramach cyklu „Kaszuby Biegają” w Somoninie odbyły się V Biegi Kamiennych Weselników. W tej masowej imprezie uczestniczyło bardzo wielu biegaczy z całego województwa pomorskiego. Podczas ogromnego przedsięwzięcia pomagali również wolontariusze naszej szkoły. Grupa 20 młodych osób już od godziny 8.30 była do dyspozycji organizatorów. Wolontariusze pomagali przy zabezpieczaniu biegów dla dzieci, pilnowali, aby wszyscy uczestnicy otrzymali medal za ukończony bieg, obsługiwali punkty, przy których biegacze mogli napić się wody. Wszyscy bardzo aktywnie pomagali przez wiele godzin, a po zakończeniu imprezy zadowoleni ze spełnionej misji wrócili do domów.

Do akcji wolontaryjnej włączyli się:

Anna Bladowska, Marta Konkel, Karina Korzhenewska, Klaudia Lewicka, Zuzanna Lipkowska, Roksana Rode, Kamila Rychert, Dominika Szwaba, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders, Aleksander Cierzan, Damian Hopa, Karol Kreft, Agata Leszkowska, Wiktor Mamelski, Julia Mielewczyk, Oliwia Sominka, Kacper Stencel, Damian Szleja, Hanna Toporek.

Wszystkim wolontariuszom bardzo dziękujemy!

kaszuby biegaj - wolontariat

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz