Menu witryny

Integracyjny biwak w Łapinie 2021

„Wszyscy za jednego” to hasło integracyjnego dwudniowego biwaku w Łapinie, w którym uczestniczyła młodzież z klas ósmych. Ostatniego dnia września uczniowie opuścili szkolne mury, by łączyć siły w survivalowych zmaganiach nie tylko na lądzie, ale i na wodzie. Przygoda zaczęła się od zajęć na pontonach i wymagała od wszystkich uczestników nie tylko odwagi, ale i współpracy – podobnie zresztą jak pozostałe zadania. Nauka strzelania z łuku, pojedynki łuczników, nocny marsz na orientację czy ucieczka z Alcatraz to atrakcje, które na pewno umożliwiły wzmocnienie relacji i na długo pozostaną w pamięci. Cieszymy się, że dopisała również pogoda i ciepłe promyki jesiennego słońca były dodatkiem do bardzo udanego wyjazdu.

biwak w apinie

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz