Menu witryny

Sztafetowe biegi przełajowe 2021

Dnia 4 października 2021r. w Goręczynie odbyły się Gminne Igrzyska  Młodzieży Szkolnej oraz Gminne Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 3 szkoły podstawowe: Egiertowo, Somonino i Goręczyno. Dziewczęta i chłopcy kat. IV - VI mieli do pokonania  6 x 600m, chłopcy 6 x 800 m. Dziewczęta kat. VII – VIII – 6 x 800m, natomiast chłopcy 6 x 1000m. Ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy natomiast zajęli  I miejsce i awansowali na zawody powiatowe  w Miechucinie.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

biegi 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz