Warsztaty przyrodnicze 2021

29 września 2021r. uczniów klas pierwszych odwiedziła pani Ewelina Kurach-pasjonatka przyrody. W ramach realizowanych projektów przeprowadziła w klasie 1C warsztaty "Rok w przyrodzie" z projektu Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja z Pomieczyna oraz we wszystkich klasach pierwszych warsztaty w ramach IV edycji projektu edukacyjnego "Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności" ze Stowarzyszenia Ochrony Sów. Dzieci poznały wiele fascynujących faktów z życia sów oraz dzikich zwierząt z najbliższego otoczenia (sarna, jeż, wiewiórka, zając). Dowiedziały się między innymi, jak postępować ze znalezionymi młodymi zwierzątkami, które mogą przypadkiem znaleźć wiosną, jak pomóc pisklętom sowy, które wypadną z gniazda. To były świetne zajęcia. Dziękujemy.

warsztaty przyrodnicze