XI Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pod hasłem „SPOŁECZNA KRUCJATA MIŁOŚCI”

Uczniowie naszej szkoły: Adam Ducher (klasa 6) oraz Agata Borkowska (klasa 8) wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym, który miał na  celu upamiętnienie 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia, przygotowanie do beatyfikacji Sługi Bożebo Kardynała Stefana Wyszyńskiego i ukazanie aktualności przełania zawartego w ABC Społecznej Krucjaty Miłości. Talenty naszych uczniów zostały dostrzeżone, gdyż Adam otrzymał I miejsce w kategorii Wiersz, zaś Agata zajęła 3 miejsce w kategorii Praca plastyczna. Gratulujemy wyników i talentów.

xi oglnopolski konkurs literacko - plastyczny 2021

pobierz treść wiersza

.

Uczniowie naszej szkoły: Adam Ducher (klasa 6) oraz Agata Borkowska (klasa 8) wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym , który miał na celu upamiętnienie 120. rocznicy urodzin Prymasa Tysiąclecia, przygotowanie do beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i ukazanie aktualności przesłania zawartego w „ABC Społecznej Krucjaty Miłości”. Talenty naszych uczniów zostały dostrzeżone, gdyż Adam otrzymał  I miejsce w kategorii Wiersz, zaś Agata zajęła 3 miejsce w kategorii Praca plastyczna. Gratulujemy wyników i talentów.