Menu witryny

Spotkanie online z młodzieżą niemieckojęzyczną 2021

Dnia 21.05. chętni uczniowie z klas 7 mieli okazję podczas zdalnych lekcji języka niemieckiego wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Martę, mieszkająca w niemieckim mieście Passau. Podczas warsztatów uczniowie w formie zabawy mogli wzbogacić swoją wiedzę o Niemczech i o języku niemieckim. Każdy miał okazję przedstawić się i opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Uczniowie wykonali także prezentację, która miała na celu przybliżenie Marcie miejsca, z którego pochodzą. Niewątpliwie projekt Instytutu Goethego spodobał się uczniom, gdyż mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe.

spotkanie online z modzie niemieckojzyczn

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz