Menu witryny

Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej – Ewangelia Świętego Jana

Dnia 16 kwietnia 2021 r. odbył się Rejonowy Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Świętego Jana dla uczniów szkoły podstawowej z powiatu kartuskiego. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z klas V-VI oraz 22 uczniów z klas VII- VIII, którzy reprezentowali osiem szkół. Uczestnicy konkursu z klas V-VI rozwiązywali test, który składał się z 32 zadań zamkniętych i otwartych, a uczniowie klas VII-VIII zmagali się z testem, który zawierał 33 pytań z zakresu Ewangelii Świętego Jana. Zadania zostały przygotowane prze Akcję Katolicką w Rumi, a konkurs przeprowadzony został w formie online. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie. Do dalszego etapu wojewódzkiego z naszej szkoły zakwalifikowały się następujące osoby:

Adam Ducher - klasa VI a

Tymoteusz Bistron - klasa VI a

Dominika Zielińska - klasa V a

Gratulujemy!

Finał konkursu - etap wojewódzki odbędzie się w formie online dnia 11 czerwca 2021 r.

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz