Menu witryny

Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”

15 maja 2021 r. miała miejsce zdalna Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie. Do konkursu zgłoszono 1479 prac w trzech kategoriach: plastycznej, literackiej i multimedialnej. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie w kategorii plastycznej i literackiej. Na konkurs wysłano trzy prace plastyczne, jedno opowiadanie oraz jeden wiersz. W kategorii literackiej uczniów klas IV-VI Adam Ducher z klasy VI a otrzymał wyróżnienie za swój przepiękny wiersz pt. „Spotkałem Boga w bezbronnym”. Gratulujemy sukcesu!

pomoz ocali zycie

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz