Menu witryny

Podsumowanie Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2021

Za nami kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. W tym roku wśród wyróżnionych uczestników konkursu znaleźli się: Zofia Stankowska z kl. VIII b i Henryk Formela z kl. V a. Podobnie jak w roku ubiegłym maratończycy co miesiąc czytali książki z listy ustalonej przez organizatora konkursu, a następnie rozwiązywali testy sprawdzające znajomość ich treści i problematyki, dlatego wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom. Jak w każdym maratonie dobry wynik satysfakcjonuje, ale liczy się udział i przygoda. Warto podkreślić, że w edycji konkursu adresowanej do uczniów klas IV – VI wzięło udział 2401 uczestników, natomiast w edycji przeznaczonej dla klas VII – VIII uczestniczyło 1370 uczniów.

Cieszymy się, że w naszej szkole jest wielu miłośników czytania. Gratulujemy!

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz