Menu witryny

Wojewódzki Konkurs Geograficzny 2021

Gratulacje dla Jasia Formeli z klasy 8A, który zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego. Temat tegorocznego konkursu to: Przez lądy i morza. Na etapie rejonowym uczniowie rozwiązywali test składający się z 22 zadań. Należało wykazać się wiedzą z różnych dziedzin geografii, między innymi wyjaśnianiem następstw ruchów Ziemi, rozpoznawaniem i charakteryzowaniem krajobrazów Ziemi, rozpoznawaniem form powstałych wskutek działania procesów wewnętrznych i zewnętrznych prowadzących do urozmaicenia powierzchni Ziemi i dna oceanów oraz mórz, rozpoznawaniem państw nadmorskich, wyspiarskich i ich stolic, identyfikacją i lokalizacją obiektów geograficznych i elementów środowiska geograficznego na mapach konturowych, ogólnogeograficznych świata i Polski.

Życzę jak najwyższej lokaty w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 9 kwietnia.

Opiekun: Mirosława Flisikowska

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz