Menu witryny

Logowanie

Tydzień Edukacji Globalnej 2020

W ramach realizacji projektu „Uczymy się razem dla siebie i dla świata”, której organizatorem jest Fundacja Civis Polonus w Warszawie, w dniach 16-20 listopada 2020 r. w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Edukacji Globalnej. Poszczególne klasy V-VIII zrealizowały lekcje z edukacji globalnej, które okazały się bardzo interesujące dla uczniów. Przewodnim tematem było globalne marnowanie żywności. Uczniowie na lekcjach wypracowali materiały, które umieszczono na szkolnej wystawie. Znalazły się tam rysunki, plakaty, hasła informacyjne dotyczące marnowania żywności w Polsce i na świecie. Zdjęcia wystawy zostały umieszczone na szkolnej stronie internetowej, aby wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli zobaczyć efekt końcowy projektu. W realizację projektu szczególnie zaangażowali się uczniowie klasy VIII a - członkowie szkolnego Wolontariatu.

tydzie edukacji glogalnej

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz