Menu witryny

Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Zespół Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II w Gdyni jest organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy. Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „TOTUS TUUS”. W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie brała udział w kategorii plastycznej. Do Gdyni wysłano dwie prace uczniów z klas I-IV oraz cztery prace uczniów z klas V-VIII. Wyniki konkursu ogłoszono 22 października 2020 r. Wśród laureatów znaleźli się nasi uczniowie.

Uczennica klasy VIII b Agata Borkowska zajęła I miejsce w kategorii klas V-VIII, a Marta Konkel z klasy VII a otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesu!

konkurs wojewdzki 2020

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz