Menu witryny

Rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II

16 października 2020 r. obchodziliśmy kolejną (czterdziestą drugą) rocznicę wyboru Polaka na Papieża. Tego dnia na szkolnym korytarzu można było obejrzeć wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II. Uczniowie mogli zapoznać się z postacią jednego z największych Polaków, który przewodził Kościołowi prawie 27 lat. Jan Paweł II zapoczątkował inicjatywę Dzieła Nowego Tysiąclecia, które wspiera zdolną młodzież pragnącą poszerzać swoją wiedzę. W ten sposób budowany jest żywy pomnik Jana Pawła II. W tym roku hasłem Dnia Papieskiego były słowa Naszego Rodaka: „ TOTUS TUUS- cały jestem Twój, o Maryjo”.

dzie papieski 2020

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz