Menu witryny

Logowanie

Narodowe Czytanie 2020

 

Narodowe Czytanie 2020

Narodowe Czytanie to wydarzenie kulturalne, które stało się już tradycją. W tym roku nasza szkoła ponownie przyłączyła się do akcji, a szkolna biblioteka rozpoczęła w ten sposób działania związane z promocją czytelnictwa. W dniu 7 września uczniowie klasy VII a i VII b interpretowali głosowo „Balladynę” Juliusza Słowackiego, czytając z podziałem na role fragmenty scen dramatu. Wspólna lektura była udziałem w ogólnopolskiej akcji propagującej znajomość literatury narodowej i doskonałym wprowadzeniem do samodzielnego zapoznania się z treścią książki omawianej na lekcjach języka polskiego.

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz