Menu witryny

Rekrutacja do przedszkola i I klasy

 

REKRUTACJA - składanie wniosków!

Informujemy, że wprowadzamy dodatkowe środki bezpieczeństwa w kontakcie z interesantami szkoły. W związku z tym, że trwa rekrutacja do przedszkola i klasy pierwszej, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub poprzez złożenie dokumentów w skrzynce umieszczonej przy wejściu do szkoły na ulicy Osiedlowej 17. Można także zasięgnąć informacji telefonicznie w godzinach pracy sekretariatu, tj. od 9.00 do 12.00.

Prosimy o przesyłanie wniosków zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego, I klasy na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   (skan lub zdjęcie).
Druki można pobrać ze strony internetowej szkoły:

do przedszkola:   http://szkola.spsomonino.pl/index.php/rekrutacja/oddzialyprzed.html

do klasy I:   http://szkola.spsomonino.pl/index.php/rekrutacja/klasy1.html

 

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz