SU Bal karnawałowy 2020

Dnia 7 lutego 2020r. uczniowie klas IV – VIII bawili się w szkole na balu karnawałowym. Frekwencja jak zwykle dopisała. Można powiedzieć, że tegoroczny bal miał charakter międzynarodowy, ponieważ gościliśmy na nim naszych rówieśników z Belgii, Grecji, Hiszpanii i Turcji, którzy przyjechali do nas w ramach projektu Erasmus. Uczestnicy balu przebrani byli w kolorowe stroje. Można było spotkać różne postaci z bajek, były balony, serpentyny i dużo dobrej muzyki. Wszystkim dopisywały świetne humory. Za kolorową oprawę dyskoteki dziękujemy szczególnie pani Paulinie Szwaba i pani Beacie Chyła – Kobus. Za dobór muzyki i prowadzanie dyskoteki odpowiedzialna byli chłopcy z klasy VII a – Jaś Formela i Wojtek Mucha. Ten bal był wyjątkowy i pozostawił wiele miłych wspomnień.

su bal karnawaowy 2020