Menu witryny

Szkolny Dzień Osób Niepełnosprawnych 2019

Dnia 10 grudnia 2019r. odbył się w naszej szkole IX Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych (przy współpracy ze Stowarzyszeniem „ Jesteśmy Razem” działającym przy Szkole Podstawowej w Somoninie). Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć Naszych Przyjaciół z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Kartuz, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Żukowa, Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tratwa” z Gdańska, podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy z Marszewskiej Góry wraz z opiekunem, naszych sąsiadów „za ściany”, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Somonina, Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Rybakach wraz z opiekunem, przedstawicieli Szkoły Podstawowej z Przywidza, Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Przywidza Panią Katarzynę Mytych, przedstawiciela Centrum Pomocy Rodzinie Pana Mariusza Garskiego. Zaszczycili nas również swoją obecnością, Wójt Gminy Somonino Pan Marian Kowalewski, Kierownik Oświaty w Somoninie, Pani Marta Baczyńska oraz Kierownik GOPS, Pani Agnieszka Ulaczyk, nie zabrakło także przedstawicieli Gminnego Ośrodka Kultury z Przywidza. Całą uroczystość uświetniło przedstawienie teatralne pt. „Wigilia Bożego Narodzenia” w wykonaniu uczniów klasy VIIIAB oraz szkolnego chóru. Wszyscy uczestnicy spotkania, otrzymali upominki w postaci świątecznej bombki, oraz mieli okazję wykonać bombkę własnoręcznie, uczestnicząc w świątecznych warsztatach. Na zakończenie imprezy, tradycyjnie, jak co roku wszyscy zasiedliśmy do świątecznego bigosu i słodkości. 

Nad całością przedsięwzięcia czuwały, Pani Beata Chyła – Kobus, Pani Justyna Reglińska, Pani Marta Szadłowska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie, Pani Jolanta Bociańska. Dekoracje przygotowała Pani Anetta Rozwadowska. Projekt obchodów IX Dnia Osób Niepełnosprawnych, jak co roku napisała Pani Ewa Jelińska.

dzie niepenosprawnych 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz