Menu witryny

Dzień Osób Niepełnosprawnych 2019

W dniu 7 grudnia 2019r. w Centrum Kultury w Kartuzach odbył się Dzień Osób Niepełnosprawnych, na który zaproszeni zostali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Somonina, Stężycy i Chmielna. Tą uroczystość zaszczycili obecnością Pan Senator RP Stanisław Lamczyk, Starosta Kartuz Pan Bogdan Łapa, Pani Dyrektor Jolanta Bociańska. Dla wszystkich uczestników i zaproszonych gości odbyła się prezentacja multimedialna z piętnastu lat działalności WTZ w Somoninie oraz koncert. Dziesięciu wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie pomagało przy organizacji tego przedsięwzięcia. Od wczesnych godzin popołudniowych pełnili dyżury na sali Centrum Kultury, w szatni, przy stoiskach kiermaszowych, a także byli do dyspozycji organizatorów tego spotkania Pomagali podczas trwania imprezy a na zakończenie pomagali w sprzątaniu. Wszyscy wolontariusze zostali docenieni przez kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Somoninie Pana Sławomira Matkowskiego, który osobiście im podziękował za pomoc.

W akcji udział wzięli: Błażej Arendt, Krystian Okaz, Luiza Litwic, Paulina Czerwińska, Agata Szymańska, Weronika Formela, Agata Drewa, Julia Malinowska, Klaudia Mietlewska, Marika Kosiur

Wszystkim serdecznie dziękujemy za niedzielną akcję.

dzie osb niepenosprawnych 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz