Menu witryny

Nocka VA 2019

Uczniowie kasy Va nocowali w weekend w swojej szkole. "Nocka w szkole" to projekt, którego celem jest integracja zespołu klasowego i lepsze poznanie siebie. Podczas niej uczniowie mają możliwość poznania innych, niż na co dzień formy spędzania wolnego czasu i być współorganizatorami naprawdę dobrej zabawy. Tym razem nockę uatrakcyjnili rodzice Pawła Skrzypkowskiego, którzy przygotowali dla nas nie lada atrakcję. Albowiem opowiadali o kosmosie, jego ewolucji, pokazali nam jak działają teleskopy i podpowiedzieli jak szukać ciekawych obiektów na niebie. W trakcie prezentacji dowiedzieliśmy się, co możemy znaleźć na zimowym niebie północnym. Dziękujemy również Pani Grażynie Lis, która przyniosła dla wszystkich przepyszne babeczki czekoladowe i truskawkowe. Bardziej wytrzymali uczniowie mieli czas na „rozmowy do białego rana”. Wspólnie spędzony wieczór bardzo szybko zleciał uczniom. Mimo że zmęczeni, wszyscy są zawsze zadowoleni z tak spędzonej nocki. Ogromne podziękowania dla Rodziców obu Pawełków J z klasy Va.

Wychowawca: Mirka Flisikowska

nocka va 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz