Menu witryny

Spotkanie z pielęgniarkami Pomorskiego Hospicjum Domowego dla Dzieci 2019

Dnia 3 grudnia 2019r. w naszej szkole uczniowie klas V-VIII mieli okazję spotkać się z Paniami: Anią i Agatą, które są pielęgniarkami w Gdańskim Hospicjum Domowym dla Dzieci. Z prezentacji multimedialnych dowiedzieli się o funkcjonowaniu Hospicjum dla dzieci. Pani pielęgniarka, która na co dzień zajmuje się ciężko chorymi dziećmi bardzo ciekawie opowiadała o swojej pracy jako pasji, a uczniowie bardzo wnikliwie przysłuchiwali się wypowiadanym słowom. Pani Ania przywoływała sceny z życia małych, nieuleczalnie chorych dzieci, ich walkę o każdy dzień,, każdy oddech, czy wypowiedziane słowo. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali tych ważnych spraw dotyczących choroby i śmierci dzieci.

Aby pomóc małym pacjentom uczniowie naszej szkoły zbierali artykuły higieniczne dla nich. Po prelekcji wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane Paniom pielęgniarkom. Obie Panie bardzo ucieszyły się z tej inicjatywy, a uczniowie otrzymali podziękowania za taką akcję.

spotkanie z pielgniarkami hospicjum 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz