Menu witryny

Godzina wychowawcza w 5A 2019

Dnia 2 grudnia 2019r. na godzinę wychowawczą w klasie Va został zaproszony tata Olka – ratownik medyczny i strażak – pan Rafał Butowski. Odbył się pokaz ratownictwa medycznego oraz  nauka pierwszej pomocy. Uczniowie ćwiczyli na fantomie, zadawali nurtujące ich pytania na temat pierwszej pomocy oraz z uwagą słuchali informacji na ten temat. Bardzo dziękujemy! Wiedzy na temat pierwszej pomocy nigdy za wiele!

Uczniowie klasy Va z wychowawcą.

godzina wychowawcza w 5a 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz