Menu witryny

Jak opiekować się zwierzętami? 2019

Dnia 20.11.2019r. uczniowie klasy VIA uczestniczyli w warsztatach: "Jak opiekować się zwierzętami i im nie zaszkodzić?". Zajęcia przeprowadziła p. M. Stachurska, która reprezentowała Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Gdańsku. Młodzież dowiedziała się między innymi: jak należy zachować się, gdy spotkamy chore zwierzę, kiedy i jak należy dokarmiać zwierzęta, żeby im nie zaszkodzić. Uczniowie poznali codzienną pracę w Ostoi, która jest szpitalem dla dzikich zwierząt. Pomagając chorym zwierzętom, dajemy  im drugą szansę na przeżycie.

ostoja 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz