Menu witryny

Jak dbać o swoje zdrowie? 2019

W tym tygodniu uczniów klas 1-3 odwiedziala pani Agata Butowska, pielęgniarka szkolana. Przypomniała dzieciom podstawowe zasady dotyczace higieny jamy ustnej. Okazało się, że dzieci sporo wiedzą o tym, jak dbać o zęby, ale dodatkowe informacje i prezentacja na modelu były atrakcyjną formą utrwalenia tej wiedzy. Mamy nadzieję, że od dziś wszystkie dzieci będą dbać o swoje zęby wzorowo.

pielgniarka w szkole 2019

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz