Menu witryny

Święto Niepodległości klasy 1-3 2019

Dnia 8 listopada 2019r. uczniowie klas 1-3 obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 3B na temat dziejów Polski w XVIII wieku oraz drogi Polski do odzyskania niepodległości. Przedstawienie miało wymiar symboliczny i przeplatane było pięknymi pieśniami. Potem odbył się przegląd piosenek patriotycznych w wykonaniu wszystkich klas 1-3.

wieto niepodlegoci klasy 1-3 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz