Menu witryny

Rocznica wyboru Polaka na papieża 2019

16 października 2019r. obchodziliśmy kolejną (czterdziestą pierwszą) rocznicę wyboru Polaka na Papieża. Tego dnia na szkolnym korytarzu można było obejrzeć wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II. Uczniowie mogli zapoznać się z postacią jednego z największych Polaków, który przewodził Kościołowi prawie 27 lat. Jan Paweł II zapoczątkował inicjatywę Dzieła Nowego Tysiąclecia, które wspiera młodzież zdolną, która pragnie poszerzać swoją wiedzę. W ten sposób budowany jest żywy pomnik Jana Pawła II. W tym roku hasłem Dnia Papieskiego były słowa Pana Jezusa skierowane do śpiących uczniów: „ Wstańcie chodźmy”.

dzie papieski 2019

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

twin

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz